cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Shameti dhe Musolli arrijnë marrëveshjen e rinovimit

  • August 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 83 Views

Dy lojtarët e F.K. Kukësit, Ylli Shameti dhe Besar Musolli kanë arritur marrëveshjen e rinovimit me klubin verilindor. Të dy lojtarët janë takuar me presidentin Safet Gjici dhe kanë zyrtarizuar vazhdimin e bashkëpunimit.

Futbollistët do të jenë me fanellën e F.K. Kukësit edhe për sezonin 2016-2017 dhe me shumë mundësi edhe për më tepër.

Lojtarët shprehen mjaft të kënaqur që do të vazhdojnë të kontribujnë për klubin verilindor.
‪#‎ForcaKukësi‬ ‪#‎Nebesojmë‬

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.