cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Koliçi rinovon me F.K. Kukësin

  • August 5, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 82 Views

Klubi i F.K. Kukësit vazhdon punën për formimin e ekipit për sezonin 2016-2017. Marrëveshja e radhës është arritur me portierin Enea Koliçi. \”Gardiani\” që mbrojti portën e F.K. Kukësit edhe në sezonin 2015-2016, por edhe në Kupat e Europës do të vazhdojë të jetë pjesë e skuadrës verilindore dhe për sezonin e ri. 

30-vjeçari do të mbrojë ngjyrat e skuadrës kuksiane duke bërë maksimumin për arritjen e objektivave. Pogradecari ka luajtur në disa klube në Greqi, ndërsa në Shqipëri ka mbajtur veshur edhe fanellën e skuadrës së Flamurtarit.

\"kolici

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.