cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Nijaz Lena, lojtari më i ri i F.K. Kukësit

  • August 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 126 Views

Skuadra e F.K. Kukësit nuk ndalet në merkato. Afrimi më i fundit është ai i Nijaz Lenes. Futbollisti ka arritur marrëveshjen me klubin dhe tashmë është edhe zyrtarisht lojtari më i ri i verilindorëve. 

Mesfushori ka pranuar kushtet e ofruara nga klubi dhe ka firmosur kontratën gjatë ditës së sotme. Shqiptari i Maqedonisë ka mjaft eksperiencë dhe është një afrim mjaft i goditur. Lena ka luajtur për skuadrën e Tetutës gjatë sezonit të shkuar, por ka mbajtur veshur për një kohë të gjatë edhe fanellën e Flamurtarit.

Futbollisti do të dalë në stërvitje gjatë ditës së sotme me klubin.

\"lena \"lena\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.