cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi realizon mbledhje për ekipet e moshave

  • August 3, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 79 Views

Klubi i F.K. Kukësit ka realizuar një mbledhje shumë të rëndësishme për ekipet e moshave. Presidenti Safet Gjici dhe Drejtori i Përgjithshëm Dritan Dervishi kanë qenë personalisht pjesëmarrës në këtë takim për të vendosur edhe objektivat për të rinjtë e skuadrës verilindore.

Pjesëmarrës kanë qenë edhe dy trajnerët e të rinjve Agim Belajn për ekipin U-17 dhe Gezim Shehu për skuadrën U-19. Të dy trajnerët kanë paraqitur objektivat e tyre dhe kanë marrë gadishmërinë e presidentit për t\’i plotësuar.

Të dy skuadrat do të luajnë këtë vit në Superiore dhe kanë objektivat e tyre në këtë sezon. Nesër fillon edhe stërvitja e të dy ekipeve të moshave.

\"me

\"belajiiii\" \"shehiiiiii\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.