cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon stërvitjen

  • August 2, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 76 Views

Skuadra e F.K. Kukësit nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka po vazhdon stërvitjen me mjaft ngarkesë në Kompleksin \”Internacional\” në Pezë. Seanca është zhvilluar në orën 18:30. Ekipi po i përgjigjet mjaft mirë programit të mirëpërgatitur nga staf teknik.

Seanca ka qenë e një karakteri fiziko-teknik ku kanë qenë të ndërthurura ushtrimet me top dhe vrapimet.
‪#‎ForcaKukësi‬ ‪#‎Nebesojmë‬

\"stervitje1\" \"stervitje2\" \"stervitje3\"
 
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.