cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

F.K. Kukësi arrin marrëveshjen me Entonio Pashajn

  • August 2, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 122 Views

Skuadra e F.K. Kukësit nuk ndalet në merkato dhe përforcimin e ekipit. Futbollisti tjetër që i bashkohet verilindorëve është Entonio Pashaj. Mbrojtësi ka lënë skuadrën e Flamurtarit për t\’u bashkuar me skuadrën e drejtuar nga trajneri Ernest Gjoka. 

Ditën e sotme, 31-vjeçari ka hedhur firmën mbi kontratë duke u bërë zyrtarisht edhe lojtari më i ri i F.K. Kukësit. Mbrojtësi ka mjaft eskperiencë, pasi ka një karrierë të pasur dhe ka mbajtur veshur fanellën e Tiranës, Flamurtarit, por edhe të Kastriotit.

Klubi i uron suksese në këtë aventurë të tij!

\"entonjo

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.