cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Stafi i ri teknik i F.K. Kukësit

  • August 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 71 Views

Ky është stafi i ri teknik që do të luftojë për përmbushjen e objektivave.  Në krye të pankinës së F.K. Kukësi është trajneri Ernest Gjoka, me zëvendëstrajner Fatjon Tafajin dhe trajner të portierëve Gud Tafaj.

Klubi i uron suksese dhe beson fort në aftësitë e tyre.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.