cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra realizon seancën e parë stërvitore

  • July 29, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 71 Views

Skuadra ka zhvilluar përgatitjet e parë për këtë fillim sezoni. Ekipi ka realizuar seancën e parë nën drejtimin e trajnerit Ernest Gjoka dhe stafit të ri teknik. Skuadra ka realizuar një seancë shkrydhëse te Liqeni Artificial.

Kjo ka qenë edhe stërvitja e parë me karakter atletiko-fizik dhe programi i nesërm i ekipit planifikon një seancë paradite në palestër dhe pasdite ekipi do të zbresë në fushën e blertë.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.