cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

TIFOZET NGA KAMZA / 3 AUTOBUSE FALAS

  • July 20, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 87 Views

Klubi ka vendosur 3 autobusë falas për tifozët kuksianë që jetojnë në Kamëz. Presidenti Safet Gjici duke parë interesimin e madh të tifozerisë ka vendosur që t\’i plotësojë dëshirën tifozëve dhe të vendosë 3 autobusë.

Për nisjen dhe vendin e takimit, kontaktoni në numrin: 068 20 21 469.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.