cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra realizon stërvitjen e fundit në \”Elbasan Arena\”

  • July 20, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka realizuar stërvitjen e fundit përpara ndeshjes së nesërme. Ekipi dhe stafi teknik janë stërvitur në \”Elbasan Arena\”. 

Seanca ka qenë enjë karakteri tekniko-taktik dhe i ka shërbyer trajnerit Hasan Lika që të vendosë pikat mbi i për formacionin që do të hedhë në fushën e lojës.

Nesër, në orën 19:30, F.K. Kukësi – Austri e Vjenës. Ne besojmë!

\"kukesi \"kukesi \"kukesistervitje3\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.