cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi niset për Elbasan, fillon grumbullimi

  • July 20, 2016
  • admin
  • Skuadra
  • 0
  • 106 Views

Skuadra e Kukësit i është drejtuar qytetit të Elbasanit gjatë paradites së sotme. Lojtarët dhe stafi teknik janë nisur me  autobusin e klubit dhe do të akomodohen në një nga hotelet e qytetit.

Ata do të zhvillojnë edhe seancën e fundit stërvitore në stadiumin \”Elbasan Arena\” dhe do të presin ndeshjen e nesërme që është e një rëndësie të veçantë.

\"elbasan\" \"elbasan1\" \"elbasan2\" \"elbasan3\" \"elbasan4\"  \"elbasan7\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.