cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Vazhdojnë përgatitjet, ka interes nga tifozët

  • July 18, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 77 Views

Skuadra e F.K. Kukësit vazhdon stërvitjen në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen ndaj Austrisë së Vjenës. Stafi teknik dhe lojtarët janë stërvitur në kompleksin \”Skënder Halili\”. Ekipi ka shfaqur gjendje optimale dhe fatmirësisht grupi është i plotë. Stafi teknik ka aplikuar një seancë tekniko-taktik ku trajneri Hasan Lika po kristalizon formacionin e takimit. 

Një ndër të veçanta e saj e seancës së sotme ishte dhe prezenca e tifozerisë për të dnjekur nga afër përgatitjet e skuadrës. Ky është një motivim më i madh për tifozët dhe lojtarët, pasi të enjten kemi diton tonë. Së bashku mund të ia dalim.

\"13729064_10154289693829519_1417981164223565493_n\" \"hdhdh\"

\"13775756_10154289703929519_3279147405461769544_n\"

\"13775629_10154289700319519_4942138106389675139_n\"

\"13697034_10154289694539519_168190532747334669_n\"

\"13654327_10154289684899519_5263027928163096313_n\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.