cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra vazhdon stërvitjen, presidenti ndjek nga afër ekipin

  • July 18, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 82 Views

F.K. Kukësi vazhdon stërvitjen në kuadër të ndeshjes së kthimit me Austrinë e Vjenës. Ekipi është stërvitur në kompleksin \”Skënder Halili\”.  Përgatitjet i ka ndjekur nga afër edhe presidenti Safet Gjici. Skuadra duket në formë dhe besimi është i madh për ndeshjen e kthimit.  Prezenca, detyrim ditën e enjte.

\"ekipi \"ekipi \"ekipi-stervitje2\" \"ekipi-stervitje3\" \"ekipi-stervitje4\" \"ekipi-stervitje5\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.