cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Lista e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen me Austrinë e Vjenës

  • July 18, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 101 Views

Stafi teknik ka përpiluar listën e lojtarëve që do të jenë të gatshëm për ndeshjen me Austrinë e Vjenës, ditën e enjte, në \”Elbasan Arena\”. Takimi kundër austriakëve është i një rëndësie të veçantë për klubin e Kukësit. Ndeshja e parë ka përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të austriakëve, por me besim dhe me ndihmën e tifozerisë mund të ia dalim. 

Lista: 

Portierë

Ervis Koci

Enea Koliçi

Mbrojtës

Renato Malota

Rraman Hallaçi

Ylli Shameti

Albi Alla

Gledi Mici

Gentian Muça

Mesfushorë 

Besar Musolli

Sabien Lilaj

Jean Karioka

Philippe Guimaraes

Masato Fukui

Liridon Latifi

Matija Dvornekoviç

Fjoart Jonuzi

Bekim Dema

Sulmues

Izair Emini

Sindri Guri

Lucas Rangel

Marko Scepanoviç

 

Tr. Hasan Lika

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.