cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Klubi vendos autobusë falas për tifozët

  • July 16, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 74 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka një ndeshje shumë të vështirë ditën e enjte, në ndeshjen e dytë të kithimit ndaj Austrsië së Vjenës. Rezultati i takimit të parë (1-0) na lë vend për shpresë dhe ekipi ka nevojë për mbështetjen e tifozerisë. 

Nisur nga ky fakt, presidenti Safet Gjici ka vendosur autobusë falas për tifozerinë në varësi të interesimit të tyre. Numri një i klubit beson fort se ekipi dhe tifozët duhet të bashkëveprojnë së bashku dhe për këtë arsye ka një thirrje publike për të gjithë.

Tifozët kuksianë nuk duhet të hezitojnë të ndjekin skuadrën e tyre të zemrës, pasi sot, më shumë se kurrë kemi nevojë për njëri-tjetrin.

#ForcaKukësi #Bashkimibënfuqinë

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.