cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi kthehet në Shqipëri, atmosfera pozitive

  • July 15, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 80 Views

Skuadra e F.K. Kukësit është kthyer në Shqipëri sipas axhendës së mirë përcaktuar. Futbollistët dhe drejtuesit kanë përjetuar një udhëtim komod, por normalisht të lodhshëm, pasi rruga e gjatë dhe ndeshja kanë ndikuar te to. 

Situata dhe atmosfera është e mirë dhe besimplotë. Ndeshja e kthimit pritet të jetë një tjetër histori dhe me mbështetjen e tifozerisë pritet edhe kualifikimi.

\"vjene\" \"vjene2\" \"vjene4\" \"vjene5\" \"vjene6\" \"vjene7\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.