cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Austri e Vjenës – F.K. Kukësi 1-0 (Fotogaleri)

  • July 14, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 110 Views

Takimi në mes të Austrisë së Vjenës dhe F.K Kukësit ka përfunduar me rezultatin 1-0. Skuadra bëri një paraqitje mjaft dinjitoze, por pa arritur një rezultat më të mirë.  Këtu janë dhe fotot zyrtare të ndeshjes në mes të dy klubeve. 

\"13692274_10154279105524519_9692960_o\"   \"13711511_10154279105644519_1524225434_o\" \"13702272_10154279105784519_305396360_o\"\"13718125_10154279116024519_300441651_o\"

\"13694070_10154279116004519_664454064_o\"

\"kuksi\"

\"17\" \"mici\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.