cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra realizon stërvitjen në \”Ernst-Happel-Stadion\”

  • July 13, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 75 Views

Skuadra e F.K. Kukësit ka realizuar stërvitjen e fundit përpara ndeshjes së nesërme. Ekipi dhe stafi teknik kanë zbritur në stadiumin e Austrisë së Vjenës duke zhvilluar përgatitjet dhe duke i dhënë fund atyre përpara ndeshjes. Atmosfera ka qenë pozitive dhe austriakët e kanë pritur mjaft mirë ekipin e Kukësit. 

Futbollistët duken në formë dhe dhe nuk kanë probleme fizike. Impainti i \”Enst – Happel- Stadion\” i jep një tjetër hijeshi edhe përgatitjeve.

\"stadiumi \"stadiumi\" \"stadiumi1\" \"stadiumi2\" \"stadiumi5\" \"stadiumi6\" \"stadiumi7\"

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.