cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Lista paraprake e skuadrës për Europa League

  • July 12, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 86 Views

 Klubi ka dorëzuar listën paraprake për Europa League. Stafi teknik ka përzgjedhur lojtarët dhe mund të ketë pak ndryshime. Në pritje mbetet përgjigjja për Fukuin. 

Lista paraprake

Portierë

Ervis Koci

Enea Koliçi

Mbrojtës

Resul Kastrati *

Albi Alla

Ylli Shameti

Rexhep Memini *

Gledi Mici

Rahman Hallaçi

Eni Imami*

Renato Malota

 

Mesfushorë

Sabien Lilaj

Gentian Muca*

Jean Carioca

Bekim Dema

Liridon Latifi

Philippe Guimaraes

Fjoart Jonuzi

Matija Dvornekovic

Bedri Greca*

Besar Musolli

Sulmues

Izair Emini

Sindri Guri

Rangel

Marko Šćepanović

Trajner

Hasan Lika

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.