cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Ekipi realizon seancën e fundit përpara nisjes në Vjenë

  • July 12, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 75 Views

Skuadra e Kukësit ka vazhduar përgatitjet edhe gjatë ditës së sotme. Ekipi është stërvitur në kompleksin \”Internacional\” në Pezë Helmes. Skuadra nën drejtimin e stafit teknik ka realizuar seancën në orën 19:00. Stafi teknik ka aplikuar një seancë tekniko-taktike ku kristalizuar edhe dilemat e fundit përpara ndeshjes. 

Nesër rreth orës 10:30, skuadra do të lërë Shqipërinë për t\’iu drejtuar Austrisë. Ata do të akomodohen në hotel në pritje të ndeshjes ditën e entje. Besimi dhe entuziasmi është i madh.

\"stervitje3\" \"stervitje\" \"stervitje1\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.