cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Analiza para ndeshjes, presidenti shtension situatën

  • July 12, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 78 Views

Skuadra e Kukësit në kuadër të ndeshjes me Austrinë e Vjenës ka zhvilluar një analizë të detajuar gjatë ditës së sotme në zyrat e klubit. Stafi teknik dhe lojtarët kanë studiuar lojën e kundërshtarit të tyre. Skemat dhe loja e kundërshtarit kanë qenë në fokusin e trajnerit dhe futbollistëve. 

Lojtarët kanë qenë mjaft të përqendruar dhe kanë dhënë edhe idetë e tyre për kalimin e kësaj ndeshjeje. Në fund të analizës për të shtensionuar pak situatën ka qenë i pranishëm edhe presidenti Safet Gjici që ka shkëmbyer batuta me lojtarët. Numri një i klubit i ka dhënë forcë dhe kurajo futbollistëve për këtë takim shumë të rëndësishëm.

\"analiza\" \"analiza1\"  \"analiza3\" \"analiza4\" \"analiza6\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.