cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Gjici sheh nga afër përgatitjet e ekipit

  • July 11, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 79 Views

Skuadra e Kukësit nuk ndalet në përgatitjet për ndeshjen ndaj Austrisë së Vjenës. Stafi teknik dhe futbollistët po përgatiten për sfidën e turit të dytë eliminator të Europa League. Seanca e radhës stërvitore ka qenë në stadiumin \”Selman Stërmasi\”. Ekipi ka nisur përgatitjet në orën 18:30. Të pranishëm kanë qenë të gjithë lojtarët.  

Një surprizë e bukur ka qenë edhe prezenca e presidentit Safet Gjici në fillim të përgatitjeve. Numri një i klubit ka shkëmbyer batuta me futbollistët në një atmosferë mjaft pozitive. Besimi për kalimin e turit është rritur ndjeshëm dhe kushtet që po stërvitet ekipi janë mjaft komode.

\"gjici2\"

\"sabien

\"masatooo\" \"leiridon

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.