cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Vazhdojnë përgatitjet, Fukui i bashkohet grupit

Skuadra e Kukësit nuk ndalet në përgatitjet e saj për ndeshjen ndaj Austrisë së Vjenës. Kuksianët janë nëmaksimumin e tyre dhe kjo gjë tregohet edhe nga seancat stërvitore të përgatitura nga stafi teknik. Lojtarët duken në gjendje të mirë dhe nuk kanë probleme fizike.

Drejtuesit ndërkohë po mendojnë për përforcimin e skuadrës me qëllim paraqitjet sa më dinjitoze në Europë. Kukësi ka siguruar shërbimet e japonezit Masato Fukui, pas huazimit të Lilajt dhe Latifit. Lojtari do tëjetë i huazuar për Kupat e Europës.

Dokumentacioni i tij është dërguar në UEFA dhe pritet vetëm përgjigjja e këtyre të fundit me shpresën e lejimit të lojtarit që në ndeshjen e parë.

\"13652368_1080877385300061_1207833882_n\"

\"13652616_1080877378633395_433121290_n\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.