cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Përgatitjet e skuadrës, me grupin edhe Lilaj e Latifi

  • July 9, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 69 Views

Skuadra e Kukësit ka vijuar sot me përgatitjet për ndeshjen ndaj ekipit të Austrisë së Vjenës. Verilindorët i janë drejtuar fushës stërvitore të kompleksit \”Internacional\” në Pezë, rreth orës 19:00. 

Pjesë e skuadrës kanë qenë edhe dy afrimet më të fundit Sabien Lilaj dhe Liridon Latifi. Të dy futbollistët janë huazuar nga ekipi i Skënderbeut për Kupat e Europës. Ata do të jenë të gatshëm dhe nën urdhrat e trajnerit Hasan Lika që në takimin e parë.

Gjendja e skuadrës është optimale dhe atmosfera është mjaft pozitive. Seanca e përgatitur ka qenë e një karakteri tekniko-taktik.

\"blero1\" \"blero2\"

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.