cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Skuadra drejt Malit të Zi

  • July 6, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 68 Views

Skuadra e Kukësit ka udhëtuar sot drejt Malit të Zi. Futbollistët rreth orës 08:30 kanë bërë nisjen me autbous dhe pritet të mbërrinë në kufirin e Hanit të Hotit në orën 11:30. 

Në pikën kufitare do të shoqërohen nga policia malazeze deri në hotel.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.