cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Trajneri i Rudarit: Falenderojmë Kukësin për mikpritje

  • July 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 76 Views

Trajneri i Rudarit, Dragan Radojicic, ka folur pas ndeshjes me ekipin e Kukësit. 

\”Kemi bërë një ndeshje të mirë. Ne zhvilluam lojën tonë dhe bëmë maksimumin. Skuadra u përgjigj mjaft mirë, sidomos në pjesën e dytë. Nuk kemi frikë asnjë kundërshtar. Kukësi meriton respekt, pasi është një ekip shumë i mirë. I falenderojmë për mikpritjen dhe do i kthejmë reston. Shanset janë të hapura\”.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.