cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Lika: Nuk ka mbaruar asgjë

  • July 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 90 Views

Trajneri Hasan Lika në konferencën për shtyp është paraqitur mjaft i qetë dhe i ka dhënë shpresë skuadrës për ndeshjen e ardhshme dhe kalimin e turit.

 
\”Kemi bërë një ndeshje me dy fytyra. Ekipi gaboi në pjesën e dytë. Nuk duhet të demoralizohen, pasi kemi shanset tona. Ata janë më të favorizuar, por nuk ka mbaruar asgjë akoma. Kemi edhe një ndeshje për të luajtur dhe kam besim se do të ja dalim mbanë\”.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.