cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Analiza e ndeshjes së djeshme, vendosen synimet

  • July 1, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 85 Views

Stafi teknik dhe drejtuesit e ekipit kanë zhvilluar një analizë për ndeshjen e djeshme të barazuar me Rudarin.

Trajneri dhe ndihmësit e tij, por edhe drejtuesit e klubit kanë vendosur pikat se ku çalojë ekipi, por edhe objektivat për të ardhmen dhe ndeshjen e kthimit. Analiza ka zgjatur rreth 1 orë.

Pavarësisht barazimit, besim është i madh për ndeshjen e kthimit.

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.