cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi stërvitet në \”Selman Stërmasi\”

  • June 29, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 95 Views

Skuadra e Kukësit është stërvitur në stadiumin \”Selman Stërmasi\” gjatë ditës së sotme. Ekipi dhe stafi teknik kanë përmbyllur stërvitjet në Tiranë, pasi nesër do të zhvillojnë seancën e fundit në stadiumin \”Elbasan Arena\”.

Ekipi është në gjendje të mirë dhe duket mjaft në formë. Trajneri Hasan Lika ka në dispozicion të gjithë skuadrën.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.