cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi afron Gentian Muçën

  • June 24, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 102 Views

Kukësi nuk ndalet në merkato e verës. Emri i fundit që i është bashkuar projektit evropian të klubit është futbollisti Gentian Muça. Ai do t\’i bashkohet kuksianëve në formë huazimi. Muça do të jetë një ndihmë e madhe për ekipin e verilindorëve në Kupat e Evropës.

Drejtuesit e Kukësit falenderojnë presidentin e Tiranës Refik Halilin për bashkëpunimin dhe lejimin e futbollistit për t\’u afruar me Kukësin. Kjo nuk është aventura e tij e parë me klubin verilindorë, pasi të njëjtën praktikë ka bërë edhe vitin e kaluar me skuadrën kuksiane.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.