cropped-109A9A8E-095B-4746-9591-9F4E637409F7.png

Kukësi nuk di të ndalet, merr edhe portierin e Kombëtares

  • June 23, 2016
  • admin
  • Lajme
  • 0
  • 80 Views

Kukësi ka bërë një tjetër lëvizje në merkato, duke u munduar që të plotësojë sa më parë kontingjentin e vet për sezonin e ri, shkruan Panorama Sport.

Pas firmës me Gurin, Arbrin si dhe sulmuesin brazilian Ueverton, verilindorët kanë nënshkruar edhe me një tjetër futbollist të perspektivës.

Bëhet fjalë për portierin e kombëtares U-21 të Shqipërisë, Aldo Teqja, i cili në vitet e kaluara ka qenë pjesë e akademisë së Anorthosis në Qipro.

Atje, ai është stërvitur personalisht nga ish-portieri i kombëtares shqiptare, Arjan Beqaj.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.